PE2010FKF7W0R039L
MFR.Part #
PE2010FKF7W0R039L
JLCPCB Part #
C4090333
Description
1W 39mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS