NSP500JB-18R
MFR.Part #
NSP500JB-18R
JLCPCB Part #
C1396965
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS