SQP500JB-2K7
MFR.Part #
SQP500JB-2K7
JLCPCB Part #
C1398030
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS