SR0603FR-7T560RL
MFR.Part #
SR0603FR-7T560RL
JLCPCB Part #
C5759128
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS