RE0603DRE07619RL
MFR.Part #
RE0603DRE07619RL
JLCPCB Part #
C859316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS