NSP500JB-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NSP500JB-12R
JLCPCB Part #
C1396659
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS