AA0201FR-079K09L
MFR.Part #
AA0201FR-079K09L
JLCPCB Part #
C2104866
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS