FMP100FRE52-2K8
MFR.Part #
FMP100FRE52-2K8
JLCPCB Part #
C1755913
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS