MFR200FBE73-750R
MFR.Part #
MFR200FBE73-750R
JLCPCB Part #
C1392073
Description
-55℃~+155℃ 2W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS