RT0805FRE0722R6L
MFR.Part #
RT0805FRE0722R6L
JLCPCB Part #
C869291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS