RT0805BRB073K83L
MFR.Part #
RT0805BRB073K83L
JLCPCB Part #
C864352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS