NKN5WSFR-73-7R5
MFR.Part #
NKN5WSFR-73-7R5
JLCPCB Part #
C19331137
Description
-40℃~+200℃ 5W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS