SQM10SJB-0R36
MFR.Part #
SQM10SJB-0R36
JLCPCB Part #
C1401078
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 360mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS