NKN3WSFR-73-7R5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NKN3WSFR-73-7R5
JLCPCB Part #
C19551530
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS