RC1206JR-0715RL
MFR.Part #
RC1206JR-0715RL
JLCPCB Part #
C137198
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS