NKN3WSFR-73-5R6
MFR.Part #
NKN3WSFR-73-5R6
JLCPCB Part #
C19294939
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3W 5.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS