5.0SMDJ170CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ170CA/TR7
JLCPCB Part #
C6092613
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.2A@10/1000us 189V 275V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS