NKN7WSFR-73-5R6
MFR.Part #
NKN7WSFR-73-5R6
JLCPCB Part #
C19395711
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS