MHP-50PTA52-120R
MFR.Part #
MHP-50PTA52-120R
JLCPCB Part #
C19554610
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 插件,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS