FMP100FRF52-2K26
MFR.Part #
FMP100FRF52-2K26
JLCPCB Part #
C1755483
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS