FMP-50FR-52-1K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FR-52-1K4
JLCPCB Part #
C3528816
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS