RT0805FRE07330KL
MFR.Part #
RT0805FRE07330KL
JLCPCB Part #
C136895
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS