MFR-50FTE52-1K33
MFR.Part #
MFR-50FTE52-1K33
JLCPCB Part #
C1378085
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS