AA0603JR-072M2L
MFR.Part #
AA0603JR-072M2L
JLCPCB Part #
C2100693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS