MFR-50FTE52-13K3
MFR.Part #
MFR-50FTE52-13K3
JLCPCB Part #
C1378114
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS