MFR-50FRF52-71K5
MFR.Part #
MFR-50FRF52-71K5
JLCPCB Part #
C1758498
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS