MFR-50FRE52-910R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-910R
JLCPCB Part #
C1750673
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS