FMP100JT-52-0R39
MFR.Part #
FMP100JT-52-0R39
JLCPCB Part #
C1387822
Description
-55℃~+155℃ 1W 390mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS