HHV-50JR-52-6M8
MFR.Part #
HHV-50JR-52-6M8
JLCPCB Part #
C1764842
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS