RSF5SSJT-73-270K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-270K
JLCPCB Part #
C1396785
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS