MFR-25FTF52-38K3
MFR.Part #
MFR-25FTF52-38K3
JLCPCB Part #
C1373107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS