RSF5WSJB-91-2R7
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-2R7
JLCPCB Part #
C1397717
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS