FMP100FRE52-2R37
MFR.Part #
FMP100FRE52-2R37
JLCPCB Part #
C1765943
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.37Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS