MFR-25FTF52-38R3
MFR.Part #
MFR-25FTF52-38R3
JLCPCB Part #
C3401223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS