MFR-25FTF52-147R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-147R
JLCPCB Part #
C3352843
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS