FMP100FTF52-28K7
MFR.Part #
FMP100FTF52-28K7
JLCPCB Part #
C1380259
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS