RT0805BRE072R43L
MFR.Part #
RT0805BRE072R43L
JLCPCB Part #
C20166125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS