MFR-25FBF52-27K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-27K
JLCPCB Part #
C1370982
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS