AA1206FR-073K65L
MFR.Part #
AA1206FR-073K65L
JLCPCB Part #
C2114573
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS