PT0805FR-070R221L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT0805FR-070R221L
JLCPCB Part #
C858693
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS