MFR-25FBF52-221K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-221K
JLCPCB Part #
C3438736
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS