AF1210JR-07360KL
MFR.Part #
AF1210JR-07360KL
JLCPCB Part #
C2116397
Description
-55℃~+155℃ 200V 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS