RT0603DRD074K7L
MFR.Part #
RT0603DRD074K7L
JLCPCB Part #
C728618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS