PNP10VJT-91-5K6
MFR.Part #
PNP10VJT-91-5K6
JLCPCB Part #
C1410039
Description
-40℃~+200℃ 10W 5.6kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS