MFR-12FTF52-84K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FTF52-84K5
JLCPCB Part #
C3495623
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS