SQP30AJB-1R5
MFR.Part #
SQP30AJB-1R5
JLCPCB Part #
C1413165
Package
Plugin,77x18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 30W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,77x18mm Through Hole Resistors ROHS