RT0805WRC071K07L
MFR.Part #
RT0805WRC071K07L
JLCPCB Part #
C3943214
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS