MFR-12FRF52-2R1
MFR.Part #
MFR-12FRF52-2R1
JLCPCB Part #
C3498695
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS