MFR-12FRF52-2R7
MFR.Part #
MFR-12FRF52-2R7
JLCPCB Part #
C3548118
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS