RSF50SJR-PN2K7
MFR.Part #
RSF50SJR-PN2K7
JLCPCB Part #
C1757292
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS